Вийшло оновлення AutoSelling

В черговому оновленні системи доданий онлайн чат з службою підтримки прямо в системі. Тепер користувачі можуть задати питання прямо з того місця де знаходяться та одразу отримати відповідь. Клієнтська підтримка відповідає в чаті навіть на вихідних.
В розділі Бухгалтерія додана можливість формувати акти звірки по клієнтам за довільний період. Детальніше на https://autoselling.eu/news.html

Tags:

Підбір та продаж запчастин в системі AutoSelling

Вийшло нове коротке відео про пошук та підбір запчастин у нас в системі. Пошук по оригінальному коду, по словах, перехід по кросам, створення замовлення. Пишіть коментарі чи питання, по функціоналу під відео.

Новини інтеграції з постачальниками запчастин

autoselling-logoМи продовжуємо розвивати функціонал системи AutoSelling. Так днями ми додали ще двох постачальників, з якими реалізована взаємодія по API. Це компанії Elit Україна та ASG. Повний список компаній з якими вже є повна інтеграція такий: Elit Україна, ASG, : Бусмаркет, Юнік-трейд та Омега Автопоставка.

Вийшов черговий реліз системи AutoSelling

autoselling-logoОсновною новацією релізу стала інтеграція з web-API перших трьох постачальників: Бусмаркет, Юнік-трейд та Омега Автопоставка. Тепер користувач може однією кнопкою "Оновити" запросити актуальну наявність потрібної деталі, й отримати її ціни та наявність на всіх складах цих постачальників.

Запуск сайту autoselling.eu

autoselling-logoРаді повідомити, що з 11 квітня починає роботу сайт autoselling.eu. На ньому розміщена інформація про нашу CRM-систему для роботи інтернет та офлайн магазинів для обліку та продажу автозапчастин, історії наших клієнтів, тарифи, відео по роботі з програмою. Будемо раді отримати відгуки про продукт та сайт на адресу: info@autoselling.eu.

Сторінки

Підписатися на